Кораблі розгорнуті в море через можливі майбутні ударів

Не менше семи російських кораблів, які стояли в доках сирійського міста Тартус покинули свої місця. Про це свідчать супутникові знімки, наданих компанією Image Satellite Internacional (ISI). Повідомляє «Ne24ws.com» з посиланням на hromadskeradio.org

«Зникнення більшості кораблів російського ВМФ з порту Тартус, Сирія. В даний час зниклі кораблі військово-морського флоту розгорнуті в море через можливі майбутні ударів. Залишилася тільки один підводний човен класу Кіло», — йдеться в повідомленні.

Читайте также:   Путин подписал новый закон по блокировке сайтов
РФ почала виводити з бази Тартус в Сирії свої кораблі в море, - ISI
РФ почала виводити з бази Тартус в Сирії свої кораблі в море, — ISI

Раніше, у Пентагоні вперше офіційно заявили, що готові до удару по Сирії. ВTwitter американський лідер порадив Росії «підготуватися до удару по Сирії розумними ракетами». «Росія обіцяє збивати будь-які ракети, випущені по Сирії. Готуйся, Росія, вони прилетять. Вони будуть хороші, нові і «розумні»! Не треба підтримувати тварину, яке вбиває газом своїх громадян і отримує задоволення!», — написав він.

Читайте также:   Путин подписал новый закон по блокировке сайтов

Посол Росії в Лівані Олександр Засипкін заявив, що Москва залишає за собою право збивати ракети, випущені в бік Сирії.

Нагадаємо, повітряний удар по місту Дума був завданий 7 квітня. За даними Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, 7 квітня урядові війська Башара Асада використали хімічну зброю. За різними оцінками, внаслідок хімічної атаки у сирійському місті Дума загинуло від 40 до 70 людей.

Читайте также:   Путин подписал новый закон по блокировке сайтов

 

Раніше:

Трамп обещает «быстрое решение» по Сирии

133 просмотров

ПОХОЖИЕ НОВОСТИ: